آفیس آنلاین با امنیت دنیای گوگل

سلام من سیاوش هستم و در این مقاله قصد دارم سرویس های بسیار کاربردی از گوگل (آفیس آنلاین گوگل) را به شما معرفی کنم. شاید در موقعیت هایی که زمان برای نصب آفیس یا نرم افزار های مشابه را نداشته باشید خیلی به کارتون میاد.

آفیس آنلاین گوگل شامل سرویس های زیر است:

آفیس آنلاین Google Docs:

مشابه Microsoft Word است و با استفاده از آن قادر خواهید بود مقالات خود را ویرایش و به صورت آنلاین ذخیره و به اشتراک بگذارید.

آفیس آنلاین

 

آفیس آنلاین Google Sheets:

مشابه Microsoft Excel است و با استفاده از آن قادر خواهید بود جداول و فرمول های مشابه با اکسل را پیاده سازی کرده و به صورت آنلاین ذخیره و به اشتراک بگذارید.

آفیس آنلاین

 

آفیس آنلاین Google Slides:

مشابه Microsoft Powerpoint است و با استفاده از آن قادر خواهید بود اسلاید شو های زیبا و جذاب برای پرزنت های خود بسازید و به صورت آنلاین ذخیره و به اشتراک بگذارید.

سیابلاگ

 

آفیس آنلاین Google Forms:

برترین سرویس این مجموعه، سرویس گوگل فرمز است! با استفاده از این سرویس قادر خواهید بود فرم های پویا (پرسش و پاسخ) برای کاربران خود بسازید. به بهترین نحو از کاربرانتان بازخورد دریافت کنید و به بهبود سرویس ها و خدماتتان بپردازید. یا حتی با استفاده از امکانات این فرم ها، بازی طراحی کنید. پیشنهاد می کنم حتما این سرویس را امتحان کنید!

فرم گوگل

 

ممنون که در این مقاله هم همراه من بودید. اگر سرویس های آنلاین کاملتری در این رابطه می شناسید حتما در بخش دیدگاه ها بنویسید.

سیاوش
سیاوش

مهندس نرم افزار با بیشتر از 10 سال سابقه طراحی و توسعه انواع وبسایت و وب اپلیکیشن. مسلط به مباحث استراتژی، سئو و امنیت وب. مدرس دوره های طراحی وبسایت، طراحی فروشگاه اینترنتی و خدمات آنلاین دیگر، تولید/مدیریت/انتشار محتوا حرفه ای، دیجیتال مارکتینگ و کسب درآمد از اینترنت. موسس آکادمی و مارکت سیابلاگ.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *