مارکت سیابلاگ، جامعه جدید برای آموزش و کسب درآمد آنلاین

مارکت سیابلاگ

معرفی مارکت سیابلاگ

مارکت سیابلاگ درواقع یک جامعه مجازی از کاربرانی است که روزانه با طراحی وبسایت یا هرگونه خدمات آنلاین سروکار دارند. این سیستم امکانات کاربردی و درآمدزایی به شما ارائه می دهد که می توانید آموزش ببینید، تمرین کنید و به درآمد برسید. (لینک ورود به مارکت)

مارکت سیابلاگ

بعد از برگزاری اولین دوره آموزشی سیابلاگ، به این فکر کردم که چطور خروجی این دوره را به کسب درآمد برای اعضای دوره نزدیک کنم و این ارتباط را به صورت کاری ادامه بدیم. درنهایت نتیجه آن طراحی و اجرای مارکتی به نام مارکت سیابلاگ شد که در ادامه معرفی خواهد شد.

 

جامعه مارکت سیابلاگ

آشنایی و ارتباط با همکاران و افراد مرتبط / مارکت سیابلاگ

در مارکت سیابلاگ می توانید به سادگی همکاران و دوستان خود را فالو کرده و به آنها پیام دهید. اطلاعات کاری آنها را مشاهده کرده و با یکدیگر تعامل داشته باشید. به طور مثال به سادگی می توانید طراح وبسایت برپایه وردپرس در شهر خودتان را پیدا کرده و با آن تماس بگیرید.

 

تکمیل رزومه مارکت سیابلاگ

تکمیل رزومه و معرفی نمونه کار ها / مارکت سیابلاگ

شما می توانید در پروفایل کاربران مارکت سیابلاگ، تمامی اطلاعات سابقه کاری(درصورت وجود) از هر شخص را مشاهده کرده و نمونه کارها/رزومه آن شخص را بصورت کامل مشاهده کنید تا شناخت کافی برای همکاری با آن فرد در کمترین زمان صورت بگیرد.

 

پرسش ها در مارکت سیابلاگ

ایجاد پرسش جدید

اگر در پروژه های خود سوالی/مشکلی ذهنتان را مشغول کرده و نمی توانید به تنهایی آنرا حل کنید، در بخش پرسش ها می توانید آنرا از تمامی همکاران حوزه کاری خود بپرسید و با یکدیگر به تبادل نظر بپردازید.

 

پاسخ به پرسش های مارکت سیابلاگ

بررسی پرسش های دیگران و پاسخگویی به آنها

روزانه می توانید به پرسش ها سر زده و به حل مشکلات همکاران خود بپردازید. این بخش به افزایش امتیازات و شهرت شما در سیستم کمک خواهد شد.

 

ایجاد پروژه در مارکت سیابلاگ

ایجاد پروژه و واگذاری آن

اگر برای مجموعه، شرکت یا مغازه خود به وبسایت یا هرگونه خدمات آنلاین نیازدارید و می خواهید آنرا به دیگران واگذار کنید، به سادگی به صورت پروژه برای دیگران آنرا ایجاد کنید و برای آن بودجه مشخص کنید تا افراد متخصص بتوانند برای انجام آن با شما ارتباط برقرار کنند.

 

کسب درآمد در مارکت سیابلاگ

دریافت پروژه و تکمیل آن

اگر میخواهید از انجام پروژه برای دیگران کسب درآمد کنید، می توانید صفحه پروژه ها را روزانه چک کنید تا پروژه مناسب خود را پیدا کرده و درخواست انجام آن را به صاحب پروژه ارسال کنید.

 

پیشاپیش از همراهی و شرکت شما در این مارکت کمال تشکر را دارم و امیدوارم در کنارهم پیشرفت داشته باشیم. در آینده سعی می کنم آموزش های ویدئویی از نحوه کار کردن در این سیستم، تولید و منتشر کنم.

 

 

سیاوش
سیاوش

مهندس نرم افزار با بیشتر از 10 سال سابقه طراحی و توسعه انواع وبسایت و وب اپلیکیشن. مسلط به مباحث استراتژی، سئو و امنیت وب. مدرس دوره های طراحی وبسایت، طراحی فروشگاه اینترنتی و خدمات آنلاین دیگر، تولید/مدیریت/انتشار محتوا حرفه ای، دیجیتال مارکتینگ و کسب درآمد از اینترنت. موسس آکادمی و مارکت سیابلاگ.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *