3 جایگزین برای وبسایت metahashtags – موتور جستجو هشتگ اینستاگرام

سلام به وبلاگ من خوش آمدید. بعد از پولی شدن سرویس متاهشتگز ( metahashtags ) درخواست های زیادی شد که سرویس های جایگزینی بهتون معرفی کنم. البته آموزش استفاده از این سرویس ها در گذشته پست شده بود و در این مقاله بیشتر به بررسی انواع سرویس های جایگزین و مقایسه آنها می پردازیم.

 

اولین سرویس جایگزین metahashtags:

لینک:TagsFinder

metahashtags

این سرویس امکانات بسیار زیادی داره و از رابط کاربری ساده و سریعی بهره میبره. نکات مهم در استفاده از این سرویس، قابلیت انتخاب لوکیشن و حتی محدود سازی هشتگ ها برای یک لوکیشن خاص و بی نیاز از ثبت نام است.

 

دومین جایگزین metahashtags:

لینک:HashtagStack

metahashtags

در این سرویس هم نیازی به عضویت ندارید اما اگر عضو شوید امکانات بیشتری مثل ذخیره سازی لیست های هشتگ شما به امکاناتتان اضافه خواهد شد. آمار نسبتا خوبی هم در رابطه با هر هشتگ به شما نمایش داده می شود.

 

سومین جایگزین metahashtags:

لینک:KeywordTool

KeywordTool

این سرویس بصورت یکجا  Google ،YouTube ،Bing ،Amazon ،eBay ،Play Store ،Instagram ،Twitter را ساپورت می کند و در هر کدام از این پلتفرم ها می توانید به جستجو هشتگ های مربوط به کلمات کلیدی بپردازید.

 

سیاوش
سیاوش

مهندس نرم افزار با بیشتر از 10 سال سابقه طراحی و توسعه انواع وبسایت و وب اپلیکیشن. مسلط به مباحث استراتژی، سئو و امنیت وب. مدرس دوره های طراحی وبسایت، طراحی فروشگاه اینترنتی و خدمات آنلاین دیگر، تولید/مدیریت/انتشار محتوا حرفه ای، دیجیتال مارکتینگ و کسب درآمد از اینترنت. موسس آکادمی و مارکت سیابلاگ.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *